Caută:
Caută aici materiale şi concursuri ...
Căutare avansată

Comisia Centrală a Olimpiadei Naţionale de Chimie 2004

OLIMPIADA DE CHIMIE - Ediţia 2004 - Etapa naţională 20 aprilie 2004   -   Detalii generale;
Disciplina: Chimie;

Comisia Centrală a Olimpiadei Naţionale de Chimie 2004

Nr. crt.

Numele şi prenumele

Instituţia de învătământ

Localitatea

Responsabilitatea

1

Prof. dr. Vlădescu Luminiţa

Universitate

Bucureşti

Preşedinte

2

Prof. dr. Andruh Marius

Universitate

Bucureşti

Vicepreşedinte/elaborare subiecte anorganică

3

Prof. dr. Tarabasanu Cornel

Universitatea Politehnica

Bucureşti

Vicepreşedinte subcomisie/elaborare subiecte organică

4

Prof. dr. Hilebrand Mihaela

Universitate

Bucureşti

Membru/elaborare subiecte baraj

5

Prof. dr. Csunderlik Carol

Universitatea de Vest

Timişoara

Vicepreşedinte subcomisie/elaborare subiecte organică

6

Conf. dr. Badea Irinel

Universitate

Bucureşti

Vicepreşedinte subcomisie/elaborare subiecte chimie generală

7

Conf. dr. Mihailciuc Constantin

Universitate

Bucureşti

Vicepreşedinte subcomisie/elaborare subiecte chimie fizică

8

Luputi Gabriela

Colegiul Naţional Doamna Stanca

Satu Mare

Vicepreşedinte

9

Arnautu Maria

Liceul Teoretic M. Basarab

Râmnicu Vâlcea

Membru

10

Alexandru Milica

Şcoala Generală Nr. 24

Constanţa

Membru

11

Arsene Paraschiva

Colegiul Naţional Spiru Haret

Bucureşti

Membru

12

Atyim Elisabeta

Colegiul Naţional K Perenez

Satu-Mare

Membru

13

Baclea Doina Olivia

Liceul Teoretic C. A. Rosetti

Bucureşti

Membru

14

Berinde Zoiţa

Colegiul Naţional V. Lucaciu

Baia Mare

Membru

15

Cismas Rodica

Liceul Teoretic S. Procopiu

Târgu Mureş

Membru

16

Chiar Florica

Liceul Teoretic A.I. Cuza

Alexandria

Membru

17

Corpodean Cristina

Colegiul Naţional G. Coşbuc

Cluj

Membru

18

Deaconu Teodora

Liceul Teoretic

Bals

Membru

19

Dănciulescu Doina

Colegiul Naţional M Viteazul

Bucureşti

Membru

20

Doicescu Mariana

Colegiul Naţional Mircea cel Bătrân

Constanţa

Membru

21

Doicin Luminiţa

Liceul Teoretic D. Bolintineanu

Bucureşti

Membru

22

Drăghici Mihaita

Şcoala Generală A. Ciucurencu

Tulcea

Membru

23

Dragusanu Lenuţa

ISJ Vrancea/Colegiul Naţional A.I. Cuza

Focşani

Membru

24

Dumbrava Cezar

Colegiul Naţional B. P. Haşdeu

Buzău

Membru

25

Ghira Cornelia

Colegiul Naţional Fraţii Buzeşti

Craiova

Membru

26

Gheorghe Costel

Colegiul Naţional Vlaicu Vodă

Curtea de Argeş

Membru

27

Ilies Florin

Colegiul Naţional Decebal

Deva

Membru

28

Istrate Ioana

Colegiul Naţional M. Viteazul

Slobozia

Membru

29

Ionita Petre

Şcoala Generală Nr. 21

Constanţa

Membru

30

Kovacs Acatiu

Liceul Teoretic O. Balasz

Cristuru Secuiesc

Membru

31

Luncan Anita

Colegiul Naţional Emanuil Gojdu

Oradea

Membru

32

Mutache Angela

Colegiul Naţional B.P. Haşdeu

Buzău

Membru

33

Mureşan Gheorghe

Colegiul Naţional Elena G Birtu

Arad

Membru

34

Mitrache Ioana

Colegiul Naţional Fraţii Buzeşti

Craiova

Membru

35

Millye Iuliu

Şcoala Generală A. Şaguna

Deva

Membru

36

Nenciulescu Silvia

Colegiul Naţional Zinca Golescu

Piteşti

Membru

37

Olenic Liviu

Liceul Teoretic N. Bălcescu

Cluj

Membru

38

Ples Livia

Colegiul Naţional G. Coşbuc

Bistriţa Năsăud

Membru

39

Pop Eugenia

Colegiul Naţional Dr. I. Mesota

Braşov

Membru

40

Rosenschein Mariana

Colegiul Naţional Gh. Vrânceanu

Bacău

Membru

41

Savuc Anica

Colegiul Naţional M. Eminescu

Botoşani

Membru

42

Şerban Ruxanda

Colegiul Naţional V. Alecsandri

Galaţi

Membru

43

Sitaru Viorica

Şcoala Generală A. Mureşanu

Deva

Membru

44

Szabo Ştefan

Liceul Teoretic S. Bărnuţiu

Simlcu Silvaniei

Membru

45

Toma Badeanu Maria

;ISJ Dâmboviţa/Colegiul Naţional C. Carabella

Târgovişte

Membru

46

Vatca Mariana

Colegiul Naţional Gh. Şincai

Baia Mare

Membru

47

Zgarciu Ion

Colegiul Naţional P. Rareş

Piatra Neamţ

Membru


Propune un material

Adaugă tu primul comentariu:

Autentifică-te pe site pentru a putea lăsa un comentariu.

Materiale

Etapa județeană 2020 -
OLIMPIADA DE CHIMIE - olimpiada de chimie 22 februarie 2020   -   Subiecte şi bareme;
Disciplina: Chimie
Clasa: Clasa a IX-a
Etapa județeană 2020 1
OLIMPIADA DE CHIMIE 22 februarie 2020   -   Subiecte şi bareme;
Disciplina: Chimie
Clasa: Clasa a IX-a

Ultimele ştiri

Concurs Regional Discipolii lui Pitagora

18 aprilie 2019
Disciplina: Matematică

A fost publicat ordinul privind metodologia olimpiadelor școlare

13 februarie 2019
Disciplina: Multidisciplinar
Toate ştirile Propune ştire
Pentru orice problemă, sugestie sau reclamaţie vă rugăm să ne contactaţi la adresa webmaster@olimpiade.ro!